top of page

Випускник

Вищого професійного училища N7

1993 року

за професією "Токар".

Ім'я Дмитра Назаренка внесено до

Книги Пошани Полтавської обласної ради.

Дата та місце народження: 28 жовтня 1974р., м. Кременчук, Полтавська область.

Дата та місце загибелі: 29 серпня 2014р., с. Новокатеринівка, Старобешівський район, Донецька область.

Звання: сержант міліції.

Посада: міліціонер-кінолог.

Підрозділ: батальйон патрульної служби міліції особливого призначення "Миротворець" ГУМВС України в Київській області.

Місце поховання: Свіштовське кладовище, м. Кременчук, Полтавська область.

Сержант міліції, боєць Добровольчого батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець».

Художник, майстер-коваль. Брав участь в першому Майдані в Києві - в 2004 році, активно займався всіма справами козацького товариства Канівського полку. Активний учасник Революції Гідності.

Загинув під час виходу з Іловайського котла т.зв. "Зеленим коридором" на дорозі поміж с.Новокатеринівка та х.Горбатенко. 3 вересня 2014 р. тіло Назаренка Д.М. разом з тілами 96 інших загиблих у Іловайському котлі було привезено до дніпропетровського моргу. Був упізнаний родичами.

«Ми сьогодні ховаємо талант. Він міг із шматка заліза створити справжній виріб мистецтва, якому дивувалися люди. Він був митцем, майстром, ковалем від Бога. Понад усе любив свободу, завжди мав свою думку, писав вірші про Бога, людське призначення на землі. Коли почалися події на Майдані – не зміг залишатися осторонь. Зібрався і поїхав до Києва відстоювати європейське майбутнє нашої країни. Здобувши перемогу над внутрішнім ворогом, Дмитро поїхав воювати із зовнішнім ворогом. Брав участь у визволенні Слов’янська, боях бід Дзержинськом та Іловайськом. Мріяв повернутися до Кременчука та виховувати сина...». - Володимир Шумко, канівський козак.

Указом Президента України № 747/2014 від 29 вересня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Відкриття меморіальної дошки героям АТО у Вищому професійному училищі №7 м.Кременчука Полтавської області.

bottom of page